Düz ve Helis Dişli imalatında 0.3 Modülden 30 modüle kadar veya eşdeğer DP modül kapasiteye sahip olup, 1 modülden 30 modüle kadar tüm düz ve helis dişliler: Ø2500 mm çapa kadar diş açılmakta olup. Ø1500 mm’ye kadar dişli profilleri taşlanmakta; istikamet ve profil kontrolleri devamlı yapılmaktadır.

 

 

 
İşletmemizde,

  • Dişli İmalatı : Zincir dişli imalatı düz dişli imalatı helis dişli imalatıçavuş dişli imalatı balya makinası dişlileri sonsuz dişli imalatı, konikdişli imalatı ayna mahruti ve hipoid dişli imalatı pompa dişlisi ve pompa imalatı dişli grupları , kavrama dişli imalatı, makina yedek parça dişli imalatı redüktör dişli imalatı redüktör tamiri imalatı

Düz Dişli
Düz dişliler en temel dişli çeşididir. Diş profilleri dönme eksenine paraleldir. Endüstride çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Vinç kule dönüş dişlileri, matbaa dişlileri, planet dişli, makina dişlileri olarak kullanılmaktadır.
Helis Dişli
Helis dişliler, sessiz çalışma ve mukavemet açısından düz dişlilerden daha iyi performans gösterirler ve daha yüksek devirlerde çalışabilirler. Diş profillleri dönme ekseni ile belli bir açı yapmaktadır. Otomobil şanzıman dişlileri genellikle helis dişliden imal edilmektedir.